Ümara kujuga leinakimp

Ümara kujuga leinakimp

Mis see siis täpsemalt on? Nagu nimigi ütleb, on tegemist leinakimbuiga. Selle kõige mugavama ja käepärasema matuselille seadega. Mis on aga teisiti on kuju. Ümara leinakimbu kuju on ümar ning klientide poolt vägagi soojalt vastu võetud toode. Nagu varasemas postituses, kus pikemalt juttu leinakimpudest, on ka ümara leinakimbu üles ehitus sarnane. Kuid mis teda siis eristab ning miks on ta populaarsemaks ajaga muutunud?

Ümarat leinakimpu võrdleme meie lausa väiksema leinapärjaga. Just tema funktsionaalne ümar kuju lubab arvata, et tegu on väiksema ümara kujuga pärjakesega. Lillede valik on sama, kuju on sama, lihtsalt alus, mille sisse leinakimp tehakse on pärjas erinev. Ei ole kasutatud matusepärjale omast sees tühja pärja alust. On leinakimpu alus kuid igihalja rohelisega on kõige alumine kiht loodud ümara kujuga.

Siinkohal ei saa jätta üle kordamata, kuivõrd mugav on leinakimbuga matusele minna. Nimelt on leinakimpude alustel käepide, mis on kenasti kliendi jaoks mugavaks vormitud, paela või teibiga vormistatud. Käepidemest on mugav kimpu hoida ja ikka palju mugavam kui matusepärga.

Tutvu meie kaunite ümarate leinakimpudega e-poes. Loomulikult jääb kehtima ka lause, et kui sa ei leia sobivat kombinatsiooni meie näidistest, siis võta julgelt meiega ühendust ja me leiame lahenduse!

Heade soovidega,
Leinalilled.ee

Leinakimp ümara kujuga valge rohelises toonis - Leinalilled.ee